Triangel Generation Humanitaire Служба захисту в Україні

Знайомитися з новими і цікавими людьми завжди приємно. А якщо це ще й налагодження співпраці з Triangel Generation Humanitaire Служба захисту в Україні – вдвічі приємніше.

У рамках співпраці з благодійною організацією 28 березня для педагогів ВПУ №11 м. Червонограда та дітей-сиріт і дітей з числа ВПО, які навчаються в закладі, представниками-менторами Triangel Generation Humanitaire Служба захисту в Україні Анатолієм, Оксаною, Юлією, Вадимом, Вірою проведено два психологічні тренінги – “Первинна психосоціальна підтримка”. З педагогами обговорили рівні соціальної роботи з дитиною, складові благополуччя, базові потреби та ін., а з дітьми провели арт-терапію.

Дякуємо за роботу і очікуємо нові і не менш цікаві та потрібні у наш час такі зустрічі.

Продовження буде)))

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x