Гуртожиток та їдальня

Гуртожиток

Проектна потужність – 405 місць

Вільних місць для проживання – 150 місць

Проживання в гуртожитку безкоштовне

Учнівський  гуртожиток відповідає сучасним вимогам, розрахований на 405 місць, де створено учням всі умови – комфортні житлово-побутові, культурні – для проживання і підготовки до занять. Житлові кімнати умебльовано, забезпечено м’яким інвентарем (ковдрами, подушки, матраци та ін.). Зроблено ремонт коридорів, секцій, санвузлів. На кожному блоці розміщені кухні, кімнати відпочинку з телевізорами, під’єднаними до системи супутникового телебачення, проведено Інтернет. На кожному поверсі є душові кімнати.

Не менш важливим чинником є організація виховної роботи, яку проводять вихователі гуртожитку. Свою діяльність спрямовують за основними напрямками виховної роботи: громадянське, правове, трудове, моральне виховання, формування здорового способу життя, художнє, естетичне та екологічне виховання, родинно-сімейне виховання, сприяння творчому розвитку особистості.
Важливу роль у виховному процесі гуртожитку відіграє учнівське самоврядування, яке формує в учнів почуття самостійності, відповідальності, дисциплінованості. Таким дієвим органом учнівського самоврядування є Рада гуртожитку, яка забезпечує залучення учнів до змістовної суспільної роботи, до реального управління організацією навчального та виховного процесу, житлово-побутової діяльності, змістовного дозвілля.

Їдальня

Гаряче харчування учнів під час перебування в навчальному закладі є одним з важливих умов підтримання їх здоров’я та здатності до ефективного навчання. Для учнів розроблено двотижневе меню здорового харчування за рецептами Є. Клопотенка.