Вступникам

Чому варто обрати наш заклад

Чи задумувався ти над вибором майбутньої професії? Якщо так, то охоче допоможемо тобі нашими порадами. Можливо, дослухавшись до них, зробиш правильний крок у доросле життя – віднайдеш професію до душі. Не допускай типової помилки: орієнтація лише на престижність спеціальності. Прислухайся до свого серця; пам’ятай про формулу «Хочу – Можу – Треба»; міркуй про майбутнє працевлаштування, заробіток. Першим кроком до оволодіння професії є вибір навчального закладу. Звернися до друзів, родичів, які вчаться або ж вчилися у нас; зваж на позитивний імідж училища; зручне місце розташування, прості умови вступу. Будь розсудливим, визначи особисті переваги навчання.
Ми – як заклад із 45-річним досвідом надання освітніх послуг, із високопрофесійним творчим колективом працівників, з багатими традиціями – зуміємо виправдати твої сподівання. Професії, які можна засвоїти у нас, потрібні і запитувані як на великих, так і на малих підприємствах. Умілі електромонтери, вправні кравці завжди в пошані і в ціні. Без оператора комп’ютерного набору, секретаря, бухгалтера не обходиться жодна установа, організація.
Висока якість роботи – це мета нашого навчального закладу. Наше завдання – підготувати майбутнього фахівця, який не тільки опанував відповідні знання й уміння, а й здатен творчо мислити, адаптуватися до змінних умов виробництва, зайняти своє місце на ринку праці.
Цьому сприяє організація навчально-виробничого процесу:

  • інноваційні методики;
  • сучасне навчальне середовище;
  • оновлена матеріальна база;
  • компетентні, високопрофесійні викладачі, майстри;
  • умови для розкриття та розвитку творчих здібностей;
  • матеріальне стимулювання;
  • співпраця з роботодавцями.

Випускники нашого училища крім здобутих професій отримують завершену загальну освіту, беруть участь у ЗНО, мають можливість навчатися у Вищих навчальних закладах України ІІІ і ІV рівня акредитації, а також за кордоном.
Вибір за тобою. Ми будемо раді бачити тебе в наших рядах. Ми хочемо допомогти інвестувати знання й уміння у твоє стабільне та забезпечене професійне майбутнє!

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2022

Прийом документів розпочинається 3.05.2022

До закінчення прийому заяв для вступу залишилося:

новини

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]