Білик Оксана Михайлівна

директор училища

тел: +3 (249) 3-12-93, адміністрація директора: +3 (249) 3-14-73

Пожар Ольга Миколаївна

заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел:

Муха Ярослав Володимирович

заступник директора з навчально-виховної роботи

тел:

Копоть Галина Михайлівна

методист

тел:

Кондрасюк Наталія Ярославівна

старший майстер

тел:

Кутна Олександра Євгенівна

керівник фізичного виховання

тел:

Василишин Інна Анатоліївна

психолог

тел:

Дідур Вікторія Володимирівна

викладач матеріалознавства, обладнання

тел:

Сачко Оксана Олександрівна

викладач технології виготовлення одягу

тел:

Бурбан Олена Миколаївна

майстер виробничого навчання, викладач спецдисциплін

тел:

Нечай Наталія Василівна

майстер виробничого навчання

тел:

Панько Марія Ярославівна

майстер виробничого навчання

тел:

Пустельник Олександра Каролівна

майстер виробничого навчання

тел:

Різник Галина Омельянівна

майстер виробничого навчання

тел:

Романів Наталія Михайлівна

майстер виробничого навчання

тел:

Свистільник Галина Володимирівна

майстер виробничого навчання

тел:

Сагайдак Ірина Євгенівна

майстер виробничого навчання

тел:

Івасько Марія Володимирівна

майстер виробничого навчання

тел:

Бучма Василь Миколайович

майстер виробничого навчання

тел:

Лазар Мар’яна Василівна

майстер виробничого навчання, викладач з основ роботи на ПК

тел:

Олійник Віталій Михайлович

викладач технологій комп'ютерної обробки інформації

тел:

Гавалко Оксана Іванівна

майстер виробничого навчання

тел:

Слуцька Леся Іванівна

майстер виробничого навчання

тел:

Гейко Марія Василівна

майстер виробничого навчання

тел:

Цінкевич Марія Ярославівна

майстер виробничого навчання

тел:

Лащівська Оксана Володимирівна

майстер виробничого навчання

тел:

Свистільник Володимир Андрійович

майстер виробничого навчання

тел:

Савчук Надія Романівна

майстер виробничого навчання, викладач спецтехнології, електротехніки

тел:

Романів Лідія Романівна

майстер виробничого навчання

тел:

Шевчук Ігор Павлович

викладач спеціальних технологій

тел:

Годиш Ганна Степанівна

викладач математики

тел:

Криворучко Євген Степанович

викладач фізики та інформаційних технологій

тел:

Муж Мирослава Володимирівна

викладач хімії, біології та екології

тел:

Саврас Марія Михайлівна

викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

тел:

Огерук Світлана Олександрівна

викладач української мови та літератури, МСП

тел:

Головач Світлана Володимирівна

викладач англійської мови, мистецтва

тел:

Тумко Наталія Орестівна

викладач англійської мови

тел:

Сухінська Ірина Володимирівна

викладач історії, права

тел:

Калиневич Олександр Яремович

викладач фізичної культури

тел:

Стельмах Оксана Сергіївна

викладач фізичної культури

тел:

Василюк Тетяна Олександрівна

майстер виробничого навчання

тел:

Саноцька Світлана Йосипівна

викладач географії

тел:

Стасюк Тетяна Ярославівна

вихователь

тел:

Тищенко Гелена Зеновівна

вихователь

тел:

Івашків Наталія Михайлівна

викладач фізичного виховання

тел:

Вавринчук Ігор Андрійович

керівник гуртка

тел:

Гавронська Наталія Василівна

керівник гуртка

тел:

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
05.10.2022

Музичний керівник

  • офіційне працевлаштування
  • соціальні гарантії та захист
детальні умови

Відповідальна особа:

 

+3 (249) 3-12-93

05.10.2022

Практичний психолог

  • офіційне працевлаштування
  • соціальні гарантії та захист
детальні умови

Відповідальна особа:

 

+3 (249) 3-12-93