Вище професійне училище №11 м.Червонограда
запрошує на навчання за такими спеціальностями

На базі 11 класів

№ П.П. Назва професій Тривалiсть
1

Кравець

2 роки (V розряд)
2

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

1,5 роки (IV розряд) 2 роки (V розряд)

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки

Прийом громадян до державного навчального закладу «Вище професійне училище №11 м.Червонограда» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

4112

Термін навчання

3 роки (І категорія)

Форма навчання

Денна

Оператор комп’ютерної верстки. Графічний дизайн

Програма підготовки спеціалістів «Оператор комп’ютерної верстки» охоплює весь спектр видавничої справи, комп’ютерного дизайну та поліграфічних послуг.
Учні, які навчаються за даною професією під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання вивчають повний пакет програмного забезпечення, що гарантує фахове виконання роботи з набору текстів, оформлення ділових документів, створення брошур, журналів, книг, газет, рекламних проспектів, візитівок, відеокліпів, презентацій Web-сторінок.
Для підготовки операторів комп’ютерного набору і верстки в училищі є 4 комп’ютерні лабораторії, обладнані сучасними персональними комп’ютерами, офісною технікою (сканери, принтери, копіювальні апарати, мультимедійні проектори). Всі комп’ютерні лабораторії мають доступ до мережі Інтернет.
Завершальний етап навчання – захист своїх дипломних робіт, які являють собою готову публікацію (газета, журнал, брошура) створені власноруч. Наприклад:
Випускники з даної професії можуть працювати у видавництвах, рекламних агентствах, органах державного управління в поліграфічних компаніях, займатися цифровими фото, створювати рекламні відеокліпи на телебаченні.

Графічний дизайн — це сфера діяльності та навчальна дисципліна, діяльність якої полягає в проектуванні візуальних комунікацій, призначених для передачі повідомлень соціальним групам з визначеними цілями. На відміну від мистецтва, метою якого є лише споглядання, дизайн заснований на принципі «форма слідує за певною функцією».

Код ДК

4113

Термін навчання

3 роки (І категорія)

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Оператор цивільного дрона

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.
Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – цікава та корисна професія, професія майбутнього.
Спеціалізація: налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; обслуговування та модернізація персонального комп’ютера, периферійних пристроїв, офісного устаткування; захист інформації; створення документів, таблиць, презентацій, баз даних, графічних об’єктів, анімацій, креслень, тривимірних об’єктів, відеоматеріалів; розробка й створення Веб-сайтів; розміщення та обслуговування Веб-сайтів; діагностування несправностей в роботі апаратних засобів і програмних продуктів; проектування та обслуговування комп’ютерних локальних мереж; реклама та продаж комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферійних пристроїв, витратних матеріалів та мережевого обладнання.

Дрони (від англійської «drone» – гудіти, дзижчати) – це безпілотні літальні апарати (БПЛА), які активно застосовуються як у проведенні військових операцій, так і в повсякденному житті. Дронами керують оператори або пілоти.

Оператор дронів – це професійно навчена людина, котра займається підготовкою БПЛА до польоту та віддалено керує його переміщенням.

До обов’язків операторів дронів входять:

 • підготовка БПЛА до польоту: контроль технічного стану безпілотника, налаштування фото- та відеотехніки;
 • визначення мети польоту: програмування маршруту та розробка польотного завдання;
 • запуск дрона та безпосередньо управління польотом;
 • аналіз і обробка результатів польоту, оформлення відповідних звітів;
 • технічне обслуговування та здійснення дрібних ремонтних робіт.

Безпілотні літальні апарати, першочергово, розробляються і використовуються для військових потреб. Чимало армій світу використовують  безпілотники в рамках розвідувальних дій, для нанесення ударів по ворожих силах і т. п. У реаліях сьогодення в Україні є велика потреба у професійних фахівцях для роботи з дронами.

Безпілотники також використовують:

 • у кур’єрській службі: доставка товарів, посилок і продуктів харчування;
 • на телебаченні: під час створення художніх і документальних фільмів, рекламних роликів, музичних кліпів, новинних репортажів, а також для висвітлення спортивних змагань та ігор;
 • у сфері безпеки: спостереження з повітря з метою охорони об’єктів, територій та людей;
 • під час рятувальних операцій: під час пожеж, повенів, пошуку зниклих людей.

Це лише незначна частина перелічених сфер застосування дронів. Безпілотники широко використовують також в археології, картографії, сільському чи лісовому господарствах, будівництві, екології, геодезії та інших галузях.

Код ДК

7433, 7435

Термін навчання

3,5 роки (IV розряд) 4 роки (V розряд)

Форма навчання

денна

Кравець, закрійник

     Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені.
     Професія кравця є однією з найдавніших, але і в наш час вона залишається сучасною та потрібною людям.
Справжній кравець може допомогти вибрати свій стиль, свою модель і дати корисну пораду.
     Основами професійних знань, професійними вміннями і навичками учні опановують в навчальних майстернях та кабінетах училища, які спеціально обладнаних для занять.
     В нашому училищі є чотири добре облаштовані майстерні з потрібним обладнанням (промисловими машинами, розкрійні столи праски) та теоретичні кабінети, в яких вивчаються спеціальні дисципліни: спецтехнологія, конструювання, моделювання та художнє оформлення одягу, спецмалювання, швейне обладнання, матеріалознавство.
В групах із випускників 9-х класів крім спеціальних дисциплін вивчають загальноосвітні предмети (українська мова та література, математика, історія, географія, біологія, фізика, хімія), естетичне та фізичне виховання.
     Кравці працюють на підприємствах швейної промисловості, в ательє, салонах, у невеликих приватних фірмах, як приватні підприємці.

Код ДК

7241

Термін навчання

3 роки (ІІІ розряд)

Форма навчання

денна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

     За період навчання в училищі учні опановують теоретичні і практичні основи ремонту і обслуговування промислового та побутового електроустаткування, а саме:

 • вивчає будову і принцип роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, регулюючої та пускової апаратури;
 • правила та способи монтажу і ремонту електроустаткування, електромереж та електроосвітлювальних приладів;
 • призначення і правила використання електроосвітлювальних приладів;
 • вивчає будову, принципи роботи, несправності і способи їх усунення в сучасних пральних машинах, побутових холодильниках, електронагрівальних приладах.

     Навчання проходить в теоретичних класах та спеціально створених для опанування професією майстернях, які оснащені відповідним устаткуванням та взірцями різних видів побутової, та промислової техніки, на яких учнів практично вивчають їх будову, принцип роботи, технологію монтажу та демонтажу, налагодження та регулювання.
     При успішному завершенні навчання після закінчення 3 курсу учням присвоюється 4 розряд електромонтера. Перспективи щодо працевлаштування після оволодіння професією у електромонтера вагомі та стабільні, а ризик безробіття незначний. Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.
     У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру.

Код ДК

7433

Термін навчання

2 роки (V розряд)

Форма навчання

денна

Кравець

     Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені.
     Професія кравця є однією з найдавніших, але і в наш час вона залишається сучасною та потрібною людям.
     Справжній кравець може допомогти вибрати свій стиль, свою модель і дати корисну пораду.
     Основами професійних знань, професійними вміннями і навичками учні опановують в навчальних майстернях та кабінетах училища, які спеціально обладнаних для занять.
     Зараховані в училище учні після 11 класу навчаються протягом 2 років.
     Кравці працюють на підприємствах швейної промисловості, в ательє, салонах, у невеликих приватних фірмах, як приватні підприємці.

Код ДК

7241

Термін навчання

1,5 роки (IV розряд) 2 роки (V розряд)

Форма навчання

Денна

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – це висококваліфікований фахівець, який виконує діагностування та ремонт комп’ютерної та офісної техніки, сучасних мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків тощо.

В обов’язки його роботи входить:

 • працювати з сучасними паяльними станціями;
 • проводити електрорадіотехнічні вимірювання з допомогою універсальних та спеціальних вимірювальних приладів;
 • ремонтувати і регулювати блоки живлення для комп’ютерів;
 • виконувати обслуговування та ремонт офісної техніки;
 • виконувати обслуговування, настроювання та ремонт принтерів, сканерів, касових апаратів;
 • встановлювати операційні системи, програмне забезпечення;
 • проводити модернізацію та вдосконалення комп’ютерів.

Фахівці даної професії можуть працювати:

 • на промислових підприємствах, об’єднаннях радіотехнічної галузі різних форм власності;
 • на підприємствах телефонного зв’язку;
 • у майстернях, сервісних центрах з ремонту комп’ютерів;
 • на підприємствах з техобслуговування і ремонту оргтехніки та техніки мобільного зв’язку;
 • у сфері роздрібної торгівлі побутовими товарами, цифровою технікою.

Майстерні нашого закладу професійно-технічної освіти забезпечені сучасним обладнанням для обслуговування, ремонту та пайки сучасних плат.
Висококваліфіковані та досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання навчать Вас обслуговувати, налагоджувати, ремонтувати як офісну техніку так і мобільні телефони. Ви отримаєте високий рівень знань з експлуатації різнотипного устаткування. Зможете поглиблено вивчити особливості обладнання на якому плануєте працювати.
Під час навчання Ви зможете проходити навчальну і виробничу практику на різноманітних підприємствах міста і області.

Оператор комп’ютерної верстки. Графічний дизайн на базі 9 класів

Код ДК

4112

Термін навчання

3 роки (І категорія)

Форма навчання

Денна

Оператор комп’ютерної верстки. Графічний дизайн

Програма підготовки спеціалістів «Оператор комп’ютерної верстки» охоплює весь спектр видавничої справи, комп’ютерного дизайну та поліграфічних послуг.
Учні, які навчаються за даною професією під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання вивчають повний пакет програмного забезпечення, що гарантує фахове виконання роботи з набору текстів, оформлення ділових документів, створення брошур, журналів, книг, газет, рекламних проспектів, візитівок, відеокліпів, презентацій Web-сторінок.
Для підготовки операторів комп’ютерного набору і верстки в училищі є 4 комп’ютерні лабораторії, обладнані сучасними персональними комп’ютерами, офісною технікою (сканери, принтери, копіювальні апарати, мультимедійні проектори). Всі комп’ютерні лабораторії мають доступ до мережі Інтернет.
Завершальний етап навчання – захист своїх дипломних робіт, які являють собою готову публікацію (газета, журнал, брошура) створені власноруч. Наприклад:
Випускники з даної професії можуть працювати у видавництвах, рекламних агентствах, органах державного управління в поліграфічних компаніях, займатися цифровими фото, створювати рекламні відеокліпи на телебаченні.

Графічний дизайн — це сфера діяльності та навчальна дисципліна, діяльність якої полягає в проектуванні візуальних комунікацій, призначених для передачі повідомлень соціальним групам з визначеними цілями. На відміну від мистецтва, метою якого є лише споглядання, дизайн заснований на принципі «форма слідує за певною функцією».

Правила прийому Документи до вступу

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Оператор цивільного дрона на базі 9 класів

Код ДК

4113

Термін навчання

3 роки (І категорія)

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Оператор цивільного дрона

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.
Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – цікава та корисна професія, професія майбутнього.
Спеціалізація: налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; обслуговування та модернізація персонального комп’ютера, периферійних пристроїв, офісного устаткування; захист інформації; створення документів, таблиць, презентацій, баз даних, графічних об’єктів, анімацій, креслень, тривимірних об’єктів, відеоматеріалів; розробка й створення Веб-сайтів; розміщення та обслуговування Веб-сайтів; діагностування несправностей в роботі апаратних засобів і програмних продуктів; проектування та обслуговування комп’ютерних локальних мереж; реклама та продаж комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферійних пристроїв, витратних матеріалів та мережевого обладнання.

Дрони (від англійської «drone» – гудіти, дзижчати) – це безпілотні літальні апарати (БПЛА), які активно застосовуються як у проведенні військових операцій, так і в повсякденному житті. Дронами керують оператори або пілоти.

Оператор дронів – це професійно навчена людина, котра займається підготовкою БПЛА до польоту та віддалено керує його переміщенням.

До обов’язків операторів дронів входять:

 • підготовка БПЛА до польоту: контроль технічного стану безпілотника, налаштування фото- та відеотехніки;
 • визначення мети польоту: програмування маршруту та розробка польотного завдання;
 • запуск дрона та безпосередньо управління польотом;
 • аналіз і обробка результатів польоту, оформлення відповідних звітів;
 • технічне обслуговування та здійснення дрібних ремонтних робіт.

Безпілотні літальні апарати, першочергово, розробляються і використовуються для військових потреб. Чимало армій світу використовують  безпілотники в рамках розвідувальних дій, для нанесення ударів по ворожих силах і т. п. У реаліях сьогодення в Україні є велика потреба у професійних фахівцях для роботи з дронами.

Безпілотники також використовують:

 • у кур’єрській службі: доставка товарів, посилок і продуктів харчування;
 • на телебаченні: під час створення художніх і документальних фільмів, рекламних роликів, музичних кліпів, новинних репортажів, а також для висвітлення спортивних змагань та ігор;
 • у сфері безпеки: спостереження з повітря з метою охорони об’єктів, територій та людей;
 • під час рятувальних операцій: під час пожеж, повенів, пошуку зниклих людей.

Це лише незначна частина перелічених сфер застосування дронів. Безпілотники широко використовують також в археології, картографії, сільському чи лісовому господарствах, будівництві, екології, геодезії та інших галузях.

Правила прийому Документи до вступу

Кравець, закрійник на базі 9 класів

Код ДК

7433, 7435

Термін навчання

3,5 роки (IV розряд) 4 роки (V розряд)

Форма навчання

денна

Кравець, закрійник

     Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені.
     Професія кравця є однією з найдавніших, але і в наш час вона залишається сучасною та потрібною людям.
Справжній кравець може допомогти вибрати свій стиль, свою модель і дати корисну пораду.
     Основами професійних знань, професійними вміннями і навичками учні опановують в навчальних майстернях та кабінетах училища, які спеціально обладнаних для занять.
     В нашому училищі є чотири добре облаштовані майстерні з потрібним обладнанням (промисловими машинами, розкрійні столи праски) та теоретичні кабінети, в яких вивчаються спеціальні дисципліни: спецтехнологія, конструювання, моделювання та художнє оформлення одягу, спецмалювання, швейне обладнання, матеріалознавство.
В групах із випускників 9-х класів крім спеціальних дисциплін вивчають загальноосвітні предмети (українська мова та література, математика, історія, географія, біологія, фізика, хімія), естетичне та фізичне виховання.
     Кравці працюють на підприємствах швейної промисловості, в ательє, салонах, у невеликих приватних фірмах, як приватні підприємці.

Правила прийому Документи до вступу

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на базі 9 класів

Код ДК

7241

Термін навчання

3 роки (ІІІ розряд)

Форма навчання

денна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

     За період навчання в училищі учні опановують теоретичні і практичні основи ремонту і обслуговування промислового та побутового електроустаткування, а саме:

 • вивчає будову і принцип роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, регулюючої та пускової апаратури;
 • правила та способи монтажу і ремонту електроустаткування, електромереж та електроосвітлювальних приладів;
 • призначення і правила використання електроосвітлювальних приладів;
 • вивчає будову, принципи роботи, несправності і способи їх усунення в сучасних пральних машинах, побутових холодильниках, електронагрівальних приладах.

     Навчання проходить в теоретичних класах та спеціально створених для опанування професією майстернях, які оснащені відповідним устаткуванням та взірцями різних видів побутової, та промислової техніки, на яких учнів практично вивчають їх будову, принцип роботи, технологію монтажу та демонтажу, налагодження та регулювання.
     При успішному завершенні навчання після закінчення 3 курсу учням присвоюється 4 розряд електромонтера. Перспективи щодо працевлаштування після оволодіння професією у електромонтера вагомі та стабільні, а ризик безробіття незначний. Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.
     У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру.

Правила прийому Документи до вступу

Кравець на базі 11 класів

Код ДК

7433

Термін навчання

2 роки (V розряд)

Форма навчання

денна

Кравець

     Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені.
     Професія кравця є однією з найдавніших, але і в наш час вона залишається сучасною та потрібною людям.
     Справжній кравець може допомогти вибрати свій стиль, свою модель і дати корисну пораду.
     Основами професійних знань, професійними вміннями і навичками учні опановують в навчальних майстернях та кабінетах училища, які спеціально обладнаних для занять.
     Зараховані в училище учні після 11 класу навчаються протягом 2 років.
     Кравці працюють на підприємствах швейної промисловості, в ательє, салонах, у невеликих приватних фірмах, як приватні підприємці.

Правила прийому Документи до вступу

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин на базі 11 класів

Код ДК

7241

Термін навчання

1,5 роки (IV розряд) 2 роки (V розряд)

Форма навчання

Денна

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – це висококваліфікований фахівець, який виконує діагностування та ремонт комп’ютерної та офісної техніки, сучасних мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків тощо.

В обов’язки його роботи входить:

 • працювати з сучасними паяльними станціями;
 • проводити електрорадіотехнічні вимірювання з допомогою універсальних та спеціальних вимірювальних приладів;
 • ремонтувати і регулювати блоки живлення для комп’ютерів;
 • виконувати обслуговування та ремонт офісної техніки;
 • виконувати обслуговування, настроювання та ремонт принтерів, сканерів, касових апаратів;
 • встановлювати операційні системи, програмне забезпечення;
 • проводити модернізацію та вдосконалення комп’ютерів.

Фахівці даної професії можуть працювати:

 • на промислових підприємствах, об’єднаннях радіотехнічної галузі різних форм власності;
 • на підприємствах телефонного зв’язку;
 • у майстернях, сервісних центрах з ремонту комп’ютерів;
 • на підприємствах з техобслуговування і ремонту оргтехніки та техніки мобільного зв’язку;
 • у сфері роздрібної торгівлі побутовими товарами, цифровою технікою.

Майстерні нашого закладу професійно-технічної освіти забезпечені сучасним обладнанням для обслуговування, ремонту та пайки сучасних плат.
Висококваліфіковані та досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання навчать Вас обслуговувати, налагоджувати, ремонтувати як офісну техніку так і мобільні телефони. Ви отримаєте високий рівень знань з експлуатації різнотипного устаткування. Зможете поглиблено вивчити особливості обладнання на якому плануєте працювати.
Під час навчання Ви зможете проходити навчальну і виробничу практику на різноманітних підприємствах міста і області.

Правила прийому Документи до вступу