Тиждень запобігання торгівлі людьми

З 23 по 27 жовтня 2023 року у ВПУ №11 м.Червонограда проходив Тиждень запобігання торгівлі людьми, оскільки 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Практичною психологинею Андріаною Симович проведені бесіди з учнями 1-3 курсів щодо проблеми торгівлі людьми з метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення учнями гостроти цієї проблеми, обговорення причин, форм та ознак цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Класний керівник Viktoria Didur на виховній годині в групі 1-2 разом з учнями детально обговорили питання історії боротьби з торгівлею людьми, хто зазвичай стає жертвою,

які фактори впливають на поширення торгівлі людьми, які є методи та шляхи вербування людей, які заходи реалізовувати, щоб позбутися торгівлі людьми, про правила безпечної поведінки при пошуку роботи, щоб не потрапити в рабство.

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільших масових порушень прав і свободи людини. Тому важливо сьогодні інформувати учнів про цю проблему. Про це мали бесіду в групі 9-10 на тему “Не стань жертвою торгівлі людьми”, в ході якої кл.керівник Оксана Сачко звернула увагу на небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Василь Ващук разом учнями групи 7-8 говорили про методи вербування та форми експлуатації людьми. Також, переглянули відео про трудову експлуатацію.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини. Для успішного попередження надзвичайно важливо захищати права постраждалих і надавати їм підтримку.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x