Наддніпрянські візерунки

Навчання – це основний обов’язок учнів. Але завжди треба знайти час і для дозвілля, особливо корисного і цікавого дозвілля.

Завдяки ініціативі вихователів гуртожитку Helena Tyshchenko та Тетяна Стасюк 16 лютого учні ВПУ №11 м.Червонограда, які проживають у гуртожитку, мали можливість відвідати виставку “Наддніпрянські візерунки” у Червоноградському музеї історії релігії (палац Потоцьких). Для декого музей став новим відкриттям. А підземелля музею викликало шквал емоцій у всіх присутніх.

Велика подяка працівникам музею за можливість поринути у світ мистецтва.

Позитивні емоції дітей та щирі усмішки на обличчях – доказ того, що день пройшов недаремно.

І хай там що, але

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x