День волонтера

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися та поспілкуватися з місцевими волонтерами – Наталією Жук, Юрієм Козарем – про важливість та складність волонтерської діяльності.

Чи кожен з нас є волонтером? Мабуть, так, бо усі ми настільки сильно любимо свою країну і прагнемо якнайшвидшої перемоги, і заради цього готові донатити і допомагати.

Ініціаторами зустрічі стали учні групи 1-2 спільно з класним керівником Viktoria Didur та майстром виробничого навчання Наталією Романів.

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x