День волонтера

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися та поспілкуватися з місцевими волонтерами – Наталією Жук, Юрієм Козарем – про важливість та складність волонтерської діяльності.

Чи кожен з нас є волонтером? Мабуть, так, бо усі ми настільки сильно любимо свою країну і прагнемо якнайшвидшої перемоги, і заради цього готові донатити і допомагати.

Ініціаторами зустрічі стали учні групи 1-2 спільно з класним керівником Viktoria Didur та майстром виробничого навчання Наталією Романів.

Пізнавальна зустріч з представниками Triangle Génération Humanitaire Ukraine .

Цього разу тренер Леся провела для педа…

Сьогодні в нашому закладі відбувся захід ” Два роки великої війни”, який підготували учні групи 5-6 під керівництвом Читати детальніше

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x