EU4SKILLS:КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ

З 20 по 24 лютого 2023 р. у м.Львові проходив навчальний курс “Розвиток підприємницьких навичок учнів” для педагогів ПТНЗ, який провели сертифіковані тренери ЗРНГО “Волинський ресурсний центр” в межах проєкту “Розвиток підприємницьких навичок молоді для покращення адаптованості до потреб ринку праці під час війни”. Усе це стало можливим за сприяння Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України завдяки спільній програмі ЄС “EU4SKILLS:КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ”.

Отримані знання – цінні, і ними обов’язково педагоги поділяться зі своїми учнями.

І хай там що, а

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x