“Dyz-Art” учні ВПУ №11 м. Червонограда

На поліграфічному підприємстві “Dyz-Art” учні ВПУ №11 м. Червонограда ознайомились з етапами розробки конструкції і дизайну упаковки, процесами друку, лакування, висікання, ламінування, розглянули основи додрукарських процесів та програмного забезпечення, ознайомились з сучасним поліграфічним устаткуванням.

А екскурсія кампусом УКУ запам’ятається кожному учневі надовго 💯

Цікава та інформативна прогулянка бібліотекою, аудиторіями, Колегіумами та трапезною, консультація про навчання в УКУ. Наші учні побували в особливому світі, де панує атмосфера великої дружньої родини.

За цікаву та змістовну екскурсію навчальний заклад та всі її учасники висловлюють слова вдячності керівництву підприємства @ПП Диз-Арт та @Центр Абітурієнта УКУ.

Коротко про екскурсію…

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x