Всесвітній день здоров'я

Цікаво та пізнавально проведений виховний захід до Всесвітнього дня здоров’я. Бути здоровим, займатися спортом – це круто та модно!

Майстер в/н Ірина Сагайдак разом з учнями гр. 9-10, 13-14 та 5-6 з’ясували, від яких чинників залежить наше здоров’я, як використовувати свій життєвий потенціал та про найважливіші правила здорового способу життя.

Медпрацівник навчального закладу Зеновія Охаб провела інформаційно-профілактичну бесіду про захист від інфекцій та профілактику інфекційних захворювань.

На виховну годину була запрошена гостя – фітнес-тренер, атлет на довгі дистанції, неодноразова призерка спортивних змагань – Ірина Євтушенко. Ірина мотиваційно побесідувала з учнями про заняття спортом, самодисципліну та здорове харчування.

З нагоди Дня пам’яті та примирення в училищі ВПУ11 м. Червонограда відбулася зустріч з ветеранами операцій об’єднаних сил та російсько-української війни. У заході взяли участь учні групи 7-8; 27-28; 37-38. На зустрічі ветеран…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x