Всесвітній день здоров'я

Цікаво та пізнавально проведений виховний захід до Всесвітнього дня здоров’я. Бути здоровим, займатися спортом – це круто та модно!

Майстер в/н Ірина Сагайдак разом з учнями гр. 9-10, 13-14 та 5-6 з’ясували, від яких чинників залежить наше здоров’я, як використовувати свій життєвий потенціал та про найважливіші правила здорового способу життя.

Медпрацівник навчального закладу Зеновія Охаб провела інформаційно-профілактичну бесіду про захист від інфекцій та профілактику інфекційних захворювань.

На виховну годину була запрошена гостя – фітнес-тренер, атлет на довгі дистанції, неодноразова призерка спортивних змагань – Ірина Євтушенко. Ірина мотиваційно побесідувала з учнями про заняття спортом, самодисципліну та здорове харчування.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x