Третій тренінг від благодійної організації Triangel Generation Humanitaire.

Захист дитини – це забезпечення безпеки, добробуту та прав дитини. Це включає в себе захист дітей від насильства, зловживання, експлуатації та будь-якої форми дискримінації. Також до захисту дитини входить забезпечення її фізичного, психологічного, емоційного та соціального розвитку, щоб забезпечити оптимальні умови для її зростання і розвитку. Захист дитини є важливим завданням суспільства, і всі мають право на безпечне та здорове дитинство.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x