Тиждень комп’ютерного спрямування. День 2.

У вівторок, 14 березня майстри виробничого навчання Марія Гейко та Володимир Свистільник провели конкурс “Турнір з машинопису”, учасниками якого були усі охочі учні училища (26 учасників).

Конкурс передбачав 2 етапи – у етапі учасникам пропонувався оригінал нескладного машинописного тексту, який учасники набирали з клавіатури упродовж 15 хв.

До 2 етапу перейшли 10 учасників, які працювали з більш складним – цифровою інформацією, словами латиницею, розділовими знаками тощо.

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x