Тиждень комп’ютерного спрямування. День 2.

У вівторок, 14 березня майстри виробничого навчання Марія Гейко та Володимир Свистільник провели конкурс “Турнір з машинопису”, учасниками якого були усі охочі учні училища (26 учасників).

Конкурс передбачав 2 етапи – у етапі учасникам пропонувався оригінал нескладного машинописного тексту, який учасники набирали з клавіатури упродовж 15 хв.

До 2 етапу перейшли 10 учасників, які працювали з більш складним – цифровою інформацією, словами латиницею, розділовими знаками тощо.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x