Тиждень електромонтерів. День 4.

Серед здобувачів освіти 1 курсу, які навчаються за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” пройшов конкурс фахової майстерності з розробки високовольтного кабелю для з’єднання у кабельній муфті.

Завдання для учасників – зняти захисний покрив, зрізати сталеву броню зі стрічок, провести накладання банданів зі сталевого оцинкованого дроту і армованих ниток на різні складові кабелю, зняти поясну і жильну паперову ізоляцію.

Серед усіх учасників Іван Плохотнюк виконав операції правильно і вчасно. До кращих віднесли роботи Олександра Нікітченка, Максима Ярового, Станіслава Селезньова і Віталія Скоропади.

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x