Тиждень електромонтерів. День 4.

Серед здобувачів освіти 1 курсу, які навчаються за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” пройшов конкурс фахової майстерності з розробки високовольтного кабелю для з’єднання у кабельній муфті.

Завдання для учасників – зняти захисний покрив, зрізати сталеву броню зі стрічок, провести накладання банданів зі сталевого оцинкованого дроту і армованих ниток на різні складові кабелю, зняти поясну і жильну паперову ізоляцію.

Серед усіх учасників Іван Плохотнюк виконав операції правильно і вчасно. До кращих віднесли роботи Олександра Нікітченка, Максима Ярового, Станіслава Селезньова і Віталія Скоропади.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x