Тиждень електромонтерів. День 4.

Серед здобувачів освіти 1 курсу, які навчаються за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” пройшов конкурс фахової майстерності з розробки високовольтного кабелю для з’єднання у кабельній муфті.

Завдання для учасників – зняти захисний покрив, зрізати сталеву броню зі стрічок, провести накладання банданів зі сталевого оцинкованого дроту і армованих ниток на різні складові кабелю, зняти поясну і жильну паперову ізоляцію.

Серед усіх учасників Іван Плохотнюк виконав операції правильно і вчасно. До кращих віднесли роботи Олександра Нікітченка, Максима Ярового, Станіслава Селезньова і Віталія Скоропади.

З нагоди Дня пам’яті та примирення в училищі ВПУ11 м. Червонограда відбулася зустріч з ветеранами операцій об’єднаних сил та російсько-української війни. У заході взяли участь учні групи 7-8; 27-28; 37-38. На зустрічі ветеран…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x