Тиждень електромонтерів. День 3.

Майстер-клас від здобувачів освіти 3 курсу Журавського Максима та Гарванка Давида “Монтаж квартирної електропроводки в різних класах приміщень – схованої електропроводки проводом ППВ і відкритої електропроводки в коробах” (майстер виробничого навчання Лідія Романів). Електропроводка розрахована для живлення освітлення і побутових приладів змінною напругою 220В, а також випрямленою напругою 12В.

Результат відмінний – з першого разу усе запрацювало. Розуміємо, що отримані знання в училищі хлопці застосують у найближчому майбутньому.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x