Тиждень електромонтерів. День 2.

Якщо ви думаєте, що електрики тільки працюють з електромережами, кабелями, вимикачами, розетками, то ви глибоко помиляєтеся. Ці люди також захоплюються прекрасним – світ поезії, музики, живопису.

У 2 день Тижня цікаво, невимушено, легко й атмосферно пройшла “Творча майстерня” для учнів 1-3 курсу, які навчаються за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”. Юнаки гарно – навіть НЕПЕРЕВЕРШЕНО – декламували поезії, передаючи красу, емоції.

Прекрасний настрій і відчуття радості дарували своїм виступом гітаристи.

“Скульптори” втілили у книжкових інсталяціях розуміння поезії, креативність, оригінальність мислення.

Кмітливість, винахідливість продемонстрували усі присутні, виконуючи завдання “Вгадай предмет”, “Коктейль “Поезія””.

Зацікавити електромонтерів мистецтвом поезії вдалося викладачу Марії Саврас.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x