Тиждень електромонтерів. День 1.

Відповідно до плану роботи училища, методкомісії електромонтерів, з метою популяризації робітничих професій у ВПУ №11 м.Червонограда з 3 по 7 квітня проходитиме Тиждень електромонтерів, де заплановано ряд цікавих заходів.

День 1.

Екскурсія на виробництво.

Налагоджуємо співпрацю з підприємствами Червонограда.

Панчішно-шкарпеткова фабрика “Дюна-Веста” відома не тільки в нашому регіоні, в Україні, а й за кордоном. Підприємство розвивається, оновлюється матеріально-технічна база, але є потреба у кваліфікованих робітниках.

Для учнів ВПУ №11 м.Червонограда від підприємства провели пізнавальну, цікаву екскурсію:

директор з виробництва Мигаль Тетяна, технічний директор Ревуцький Андрій, бренд-менеджер Романовська Юлія, керівник відділу персоналу Шевчук Наталія. Також долучались до пояснень у випускному цеху начальник цеху Бондар Наталія, механік цеху Сковрон Юрій.

Дякуємо за змістовну зустріч і цікаві розповіді.

Маємо надію, що випускники нашого навчального закладу у найближчому майбутньому оберуть для себе перспективну і високооплачувану роботу.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x