Ментальне здоровʼя кожного

За ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні реалізується Всеукраїнська програма психічного здоров’я «Ти як?», яка створена для того, щоб українці могли самостійно усвідомлювати, що з ними відбувається, оцінити стан власного психічного здоровʼя та віднаходити ресурси для життя.

Ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

У ВПУ №11 м. Червонограда практична психологиня Андріана Симович провела виховну годину з елементами тренінгу «Ментальне здоровʼя кожного. 5 кроків до покращення нашого психічного (ментального) здоровʼя» з учнями групи 13-14 та 5-6.

Під час заходу учні ознайомилися з поняттям «ментальне здоровʼя», його відмінностями, де є проблеми, а де все добре. Також учні активно виконували вправи, зокрема мозковий штурм, отримали поради для покращення свого ментального здоровʼя.

Будьте уважними один до одного та оберігайте своє власне ментальне здоровʼя!

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x