Ментальне здоровʼя кожного

За ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні реалізується Всеукраїнська програма психічного здоров’я «Ти як?», яка створена для того, щоб українці могли самостійно усвідомлювати, що з ними відбувається, оцінити стан власного психічного здоровʼя та віднаходити ресурси для життя.

Ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

У ВПУ №11 м. Червонограда практична психологиня Андріана Симович провела виховну годину з елементами тренінгу «Ментальне здоровʼя кожного. 5 кроків до покращення нашого психічного (ментального) здоровʼя» з учнями групи 13-14 та 5-6.

Під час заходу учні ознайомилися з поняттям «ментальне здоровʼя», його відмінностями, де є проблеми, а де все добре. Також учні активно виконували вправи, зокрема мозковий штурм, отримали поради для покращення свого ментального здоровʼя.

Будьте уважними один до одного та оберігайте своє власне ментальне здоровʼя!

Пізнавальна зустріч з представниками Triangle Génération Humanitaire Ukraine .

Цього разу тренер Леся провела для педа…

Сьогодні в нашому закладі відбувся захід ” Два роки великої війни”, який підготували учні групи 5-6 під керівництвом Читати детальніше

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x