День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. Цей день народжений самим життям у 2014 році і знаменує початок двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Виховна година у групі 37-38 (кл.керівник Марія Гейко) з переглядом документальної стрічки про події, які відбувалися на Майдані Незалежності у Києві з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

“10 років тому ми розпочали нову сторінку боротьби. 10 років тому українці провели свій перший контрнаступ. Проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього. Проти нашої неволі”, – зі звернення Президент України.

Пізнавальна зустріч з представниками Triangle Génération Humanitaire Ukraine .

Цього разу тренер Леся провела для педа…

Сьогодні в нашому закладі відбувся захід ” Два роки великої війни”, який підготували учні групи 5-6 під керівництвом Читати детальніше

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x