День відкритих дверей

14 березня 2023 р. у ВПУ №11 м. Червонограда відбувся День відкритих дверей. Викладачі та майстри виробничого навчання разом зі своїми учнями презентували професії, які можна отримати у навчальному закладі.

Майбутніх абітурієнтів – а це учні Червоноградських шкіл – радо зустріли учасники художньої самодіяльності училища: показ нової колекції Театру моди “Тандем” “Жовто-блакитне серце”, вокальний квартет, танцювальна композиція.

Опісля гостям заходу провели екскурсію навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями. А на пам’ять кожен клас отримав фото.

Головна мета такого заходу – популяризувати робітничі професії, бо саме за ними майбутнє нашої країни.

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x