День відкритих дверей

14 березня 2023 р. у ВПУ №11 м. Червонограда відбувся День відкритих дверей. Викладачі та майстри виробничого навчання разом зі своїми учнями презентували професії, які можна отримати у навчальному закладі.

Майбутніх абітурієнтів – а це учні Червоноградських шкіл – радо зустріли учасники художньої самодіяльності училища: показ нової колекції Театру моди “Тандем” “Жовто-блакитне серце”, вокальний квартет, танцювальна композиція.

Опісля гостям заходу провели екскурсію навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями. А на пам’ять кожен клас отримав фото.

Головна мета такого заходу – популяризувати робітничі професії, бо саме за ними майбутнє нашої країни.

https://fb.watch/n1jOAmLzfV/

У липні минулого року біля населеного пункту Спірне на Донеччині львів’янин Володимир Петрейко, який…

З радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, який пропонує вступ на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою.
При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, то…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x