День відкритих дверей

14 березня 2023 р. у ВПУ №11 м. Червонограда відбувся День відкритих дверей. Викладачі та майстри виробничого навчання разом зі своїми учнями презентували професії, які можна отримати у навчальному закладі.

Майбутніх абітурієнтів – а це учні Червоноградських шкіл – радо зустріли учасники художньої самодіяльності училища: показ нової колекції Театру моди “Тандем” “Жовто-блакитне серце”, вокальний квартет, танцювальна композиція.

Опісля гостям заходу провели екскурсію навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями. А на пам’ять кожен клас отримав фото.

Головна мета такого заходу – популяризувати робітничі професії, бо саме за ними майбутнє нашої країни.

З нагоди Дня пам’яті та примирення в училищі ВПУ11 м. Червонограда відбулася зустріч з ветеранами операцій об’єднаних сил та російсько-української війни. У заході взяли участь учні групи 7-8; 27-28; 37-38. На зустрічі ветеран…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x