Героїзм і мужність Крут

Напередодні 29 січня, коли в Україні вшановуватимуть пам’ять бійців, які загинули у кривавих боях під Крутами, для учнів ВПУ №11 м.Червонограда бібліотекарка училища Наталя Клюйко провела виховну годину «Героїзм і мужність Крут». Викладач історії Василь Ващук запропонував переглянути презентацію «Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії Українсько визвольних змагань 1917-1921 років». Учні обговорювали хронологію подій, проводили зв’язок із сьогоденням. Для емоційної розрядки учень гр.7-8 Сава Назар прочитав вірш Павла Тичини «Пам’яті 30».

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x