Вірляна

ВІРЛЯНА – старослов‘янське ім‘я, яке виникло від назви птаха орла. В цьому імені ми можемо відчути його могутність та гідність, що підіймається у високі небесні простори. Орлиця – символ гідності та свободи – завжди стояла на варті незалежності.

У колекції наскрізно використали літеру В зі старослов’янського шрифту як символ висоти, віри, волі відданості українського народу у всі часи. Бо ми завжди були ВІЛЬНІ ЛЮДИ! Так було і так буде!

XI Всеукраїнський проект “Битва модельєрів” приніс для нашого закладу перемогу – 2 місце у номінації “Модний образ”.

Керівники – Наталя Гавронська та Євгенія Женя Криворот , дівчата з Театру моди “Тандем”.

Величезне ДЯКУЮ усім, хто долучився до створення, втілення у життя чудових образів – і майстрам в/н, і дівчатам-кравцям, і авторам колекції.

Черговий раз переконуюся: таки ВПУ №11 м. Червонограда вміє творити КРАСУ!!!

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x