Всесвітній день здоров’я у ВПУ 11 м. Червонограда

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у ВПУ 11 м. Червонограда відбулася виховна година «Твоє майбутнє у твоїх руках». Бібліотекарка Наталя Клюйко розповіла учням, як зберегти своє здоров’я, про корисні та шкідливі звички, про їхні наслідки. Психолог Андріана Симович підготувала презентацію «Безпечного куріння не існує». Учням важливо донести, що таке вейпінг, електронні цигарки (одноразки), історію їхнього виникнення та вплив на молодий організм людини. А на завершення виховної години з учнями було проведено анкетування, яке показало, що молодь обирає здоровий спосіб життя.

Збройні сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

5 грудня в світі відзначають День волонтера. Сьогодні в Україні волонтери як джерельна водиця для спраглих у цій боротьбі.

Учні ВПУ 11 м. Червонограда мали змогу зустрітися…

1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом, толерантним ставленням з ВІЛ-позитивними людьми.

СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні …

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x