Брейн-ринг

25 жовтня 2023 року стартував ювілейний ХХV чемпіонат з інтелектуальної гри “Брейн-ринг”, який провели у Львівському вищому професійному училищі технологій та сервісу працівники Львівського державного Будинку техніки завідувач відділом Петрушко Г.П., методист Пацкаль Г.Й. та викладач історії ЛВПУ ХТ Сеньків Володимир Ярославович.

Учасниками змагань були 12 команд від закладів професійної (професійно- технічної) освіти м. Львова та області а саме:

– “Сокіл”, Сокальського ПЛ;

– “Унікум”, Червоноградського ПГБЛ;

– “Люди в чорному”, ВПУ-11 м.Червонограда;

– “Тінейджери”, ВПУ-8 м.Стрия;

– “ЛЕГІОН”, ВПУ-34 м.Стрия;

– “Горизонти”, ВПУ-35 м.Стрия;

– “Палітра”, Стрийського ВХПУ;

– “Ставропігійці”, Ставропігійського ВПУ м.Львова;

– “ЮНІКС”, Бориславського ПЛ;

– “Ювентус” – ЛВПУ ТС;

– “Галицькі леви”, ЛВПУ ХТ;

– “Вітамін”, ЛВПУ КТБ.

Відкрила захід в.о. директора Львівського ВПУ технологій та сервісу Чайковська Оксана Василівна та побажала командам успіхів у грі.

Привітала учнівську молодь директорка Львівського державного Будинку техніки Івашкевич Лілія Михайлівна та наголосила на важливості проведення інтелектуальних змагань.

Відбулись змістовні змагання у три тури за схемою гри “Що?Де?Коли?” між командами, які активно відповідали на запитання.

За підсумками змагань:

І-місце зайняла команда “Горизонти” – ВПУ-35 м.Стрия;

ІІ-місце посіла команда “ЮНІКС” – Бориславського ПЛ;

ІІІ-місце здобула команда “Унікум” – Червоноградського професійного гірничо- будівельного ліцею.

Учасники змагань нагороджені грамотами Львівського державного Будинку техніки та смаколиками за правильні відповіді з високим рейтингом. Переможці відбіркових змагань запрошені на фінальну гру ХХV чемпіонату “Брейн-ринг”.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Львівського ВПУ технологій та сервісу за сприяння у проведенні заходу.

Учні, що проживають у гуртожитку, відвідали музей -світлицю Тараса Городецького у Червонограді, дізнались про місцевих писанкарів, значення символів, процес створення писанок і крашанок, маса емоцій від такої кількості та краси експонатів. Церква Зіслання Святого Духа вразила інсталяцією “Розстріляний Ісус” (ікона привезена з м. Херсона, де в подвір’я церкви влучила ракета, але не розірвалась, а на […]

Чи можливо жити без поезії? Без слів, що проникають просто в душу, у саме серце? Навряд чи. І не лише я такої думки.

С…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x